Chci Utéct!

5. june 2013 at 6:00 | McLee |  Destiny
NEČTI POKUD SIS NEJPRVE NEPŘEČETLA TOTO - Nightmare


Jemně pustíš kliku a začneš couvat. Nohy máš stále těžké. Už jsi skoro nakonci chodby, když se dveře znovu otevřou. Nečekáš, otočíš se a začneš utíkat. Po celou dobu, kdy běháš tou spletí nemocničních chodeb, slyšíš za sebou dech a rychlé kroky. Ohlédneš se, ale nikoho nevidíš. Doběhneš až k recepčnímu stolu. Stáhneš dolů telefon a zalezeš s ním pod stůl. Vytáčíš všechna možná číslo, ale nemůžeš se spojit. Ani to nezačne vyzvánět.
Kroky zpomalily a blíží se ke stolu. Klepeš se. Najednou si vzpomeneš na Kelly. Noční směna..., prášky na spaní tě ukolébaly. Nahneš se a podíváš na hodiny. Je šest... je to divné a je to.... SEN!
Dech ustal. Někdo chytil stůl a začal ho tahat k sobě. Neváháš a štípneš se do ruky. V posledním momentě uvidíš Philipa, jak ti pomáhá vylézt a pak se všechno rozplyne.
Prudce si sedneš a lapáš po dechu. Díkybohu, byl to jen sen. Jdeš si natočit skleničku vody a sedneš si zpět na postel. Hodiny ukazují za pět minut dvanáct. Zvonek se rozdrnčí. Podíváš se. Pokoj číslo třináct.......Paní Katrokisová potřebuje na záchod!
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Kika Kika | Web | 5. june 2013 at 17:02 | React

No tak ja som prezila, nastastie :-)
vybrala som si moznost utiect, pretoze som  aj v realnom zivote taky bojko a keby som zazila toto, tak by som urcite zdrhla :-D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama